Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ

BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ je zadruga sa sjedištem na adresi Od Hladnice 1, Dubrovnik (Dubrovačko-neretvanska županija). OIB tvrtke je 52438048947, a matični broj subjekta (MBS) 90046967. Osnovana je 31. siječnja 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0). Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
52438048947
MBS
90046967
Sjedište
Od Hladnice 1, Dubrovnik
Status
Aktivna

Je li BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Dubrovniku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ
Adresa
Od Hladnice 1, Dubrovnik
OIB
52438048947
MBS
90046967
Trgovački sud
Trgovački sud u Dubrovniku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ
OIB
52438048947
Matični broj subjekta (MBS)
90046967
Pravni oblik
zadruga (z.)
Sjedište
Od Hladnice 1, Dubrovnik
Općina / grad
Dubrovnik
Županija
Dubrovačko-neretvanska županija
Datum osnivanja
31. siječnja 2024.
Pretežita djelatnost (NKD)
56.11.0 Djelatnosti restorana
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Dubrovniku
E-pošta iz registra
kodoba18@gmail.com

U općini ili gradu Dubrovnik u sudskom je registru upisano 2.732 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 5 u pravnom obliku z.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.11.0) u Dubrovačko-neretvanskoj županiji ima 178 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ

Pretežita djelatnost · NKD 2025

56.11.0 Djelatnosti restorana

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: kodoba18@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ

Koji je OIB tvrtke BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ?

OIB tvrtke BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ je 52438048947. Matični broj subjekta (MBS) je 90046967.

Gdje je sjedište tvrtke BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ?

Sjedište tvrtke BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ je na adresi Od Hladnice 1, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija.

Čime se bavi BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0).

Kada je osnovana tvrtka BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ?

Tvrtka BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ osnovana je 31. siječnja 2024. i posluje 2 godine.

Je li tvrtka BRANITELJSKA ZADRUGA MANDRAČ aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 52438048947.

Druge tvrtke u Dubrovačko-neretvanskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti