Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL
Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL za proizvodnju i usluge
Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL za proizvodnju i usluge je zadruga sa sjedištem na adresi Ulica Viktora Kovačića 3, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 35734243821, a matični broj subjekta (MBS) 81740176. Osnovana je 19. listopada 2026.. Pretežita djelatnost je pomoćne djelatnosti za uzgoj usjeva (NKD 01.61.0). Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 35734243821
- MBS
- 81740176
- Sjedište
- Ulica Viktora Kovačića 3, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL za proizvodnju i usluge
- Adresa
- Ulica Viktora Kovačića 3, Zagreb
- OIB
- 35734243821
- MBS
- 81740176
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL za proizvodnju i usluge
- Skraćeni naziv
- Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL
- OIB
- 35734243821
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81740176
- Pravni oblik
- zadruga (z.)
- Sjedište
- Ulica Viktora Kovačića 3, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 19. listopada 2026.
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 01.61.0 Pomoćne djelatnosti za uzgoj usjeva
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- maracol.zadruga@gmail.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 160 u pravnom obliku z.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 01.61.0) u Gradu Zagrebu ima 2 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL
Pretežita djelatnost · NKD 2025
01.61.0 Pomoćne djelatnosti za uzgoj usjeva
Godišnja financijska izvješća
U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Statusni postupci i objave
Osnivački akt:
Pravila zadruge prihvaćena na Osnivačkoj skupštini održanoj 22.09.2026. godine.
Gdje subjekt objavljuje priopćenja
Na internetskim stranicama Trgovačkog suda.
Drugi subjekti na istoj adresi
Drugi objavljeni subjekti s istom normaliziranom adresom sjedišta: 8.
Zajednička adresa nije dokaz povezanosti subjekata.
Usporedba ulice, kućnog broja, podbroja, naselja i općine iz Sudskog registra RH (OD); zanemareni su veličina slova, dijakritika i interpunkcija. Naša obrada može sadržavati pogreške.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: maracol.zadruga@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL
Ima li Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL predana godišnja financijska izvješća?
U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL?
OIB tvrtke Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL za proizvodnju i usluge je 35734243821. Matični broj subjekta (MBS) je 81740176.
Gdje je sjedište tvrtke Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL?
Sjedište tvrtke Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL je na adresi Ulica Viktora Kovačića 3, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL?
Pretežita djelatnost tvrtke je pomoćne djelatnosti za uzgoj usjeva (NKD 01.61.0).
Kada je osnovana tvrtka Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL?
Tvrtka Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL osnovana je 19. listopada 2026..
Je li tvrtka Braniteljska socijalno-radna zadruga MARAČOL aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 35734243821.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 2F VEGE-FRUIT d.o.o.Uzgoj povrća, dinja i lubenica, korjenastog i gomoljastog povrća
- 4K20 d.o.o.Uzgoj začinskog, aromatskog, ljekovitog bilja i bilja za uporabu u farmaciji
- ADRIA HUNT SAFARIS PUNAT d.o.o.Lov, stupičarenje i uslužne djelatnosti povezane s njima
- ADRIA LAVANDA d.o.o.Uzgoj sadnog materijala i ukrasnog bilja
- ADRIATIC COR INVEST d.o.o.Uzgoj jezgričavog i koštuničavog voća
- ADRIATIC WORKING DOGS d.o.o.Uzgoj ostalih životinja, d. n.
- ADV-NATURIS j.d.o.o.Lov, stupičarenje i uslužne djelatnosti povezane s njima
- AE FACTORY CONCEPT d.o.o.Uzgoj sadnog materijala i ukrasnog bilja