Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BONAVIA COMMERCE d.o.o.
BONAVIA COMMERCE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
BONAVIA COMMERCE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Nikole Tesle 115, Zadar (Zadarska županija). OIB tvrtke je 36686004709, a matični broj subjekta (MBS) 60144660. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 26.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 36686004709
- MBS
- 60144660
- Sjedište
- Ulica Nikole Tesle 115, Zadar
- Status
- Aktivna
Je li BONAVIA COMMERCE d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BONAVIA COMMERCE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Adresa
- Ulica Nikole Tesle 115, Zadar
- OIB
- 36686004709
- MBS
- 60144660
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
- Temeljni kapital
- 26.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BONAVIA COMMERCE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- BONAVIA COMMERCE d.o.o.
- OIB
- 36686004709
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60144660
- Matični broj (MB)
- 00807524
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Nikole Tesle 115, Zadar
- Općina / grad
- Zadar
- Županija
- Zadarska županija
- Temeljni kapital
- 26.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
U općini ili gradu Zadar u sudskom je registru upisano 4.367 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 2.929 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BONAVIA COMMERCE d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 37 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Mjenjački poslovi
- Posredovanje i zastupanje u prometu roba i usluga u vanjskotrgovinskom poslovanju
- Zastupanje stranih firmi
- Ugostiteljski i turistički poslovi s inozemstvom
Temeljni kapital
26.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Česta pitanja o tvrtki BONAVIA COMMERCE d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BONAVIA COMMERCE d.o.o.?
OIB tvrtke BONAVIA COMMERCE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je 36686004709. Matični broj subjekta (MBS) je 60144660.
Gdje je sjedište tvrtke BONAVIA COMMERCE d.o.o.?
Sjedište tvrtke BONAVIA COMMERCE d.o.o. je na adresi Ulica Nikole Tesle 115, Zadar, Zadarska županija.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BONAVIA COMMERCE d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 26.000,00 kn.
Je li tvrtka BONAVIA COMMERCE d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 36686004709.
Druge tvrtke u Zadarskoj županiji
- 057 j.d.o.o.Zadar
- 1000 RIJEČI j.d.o.o.Zadar
- 11 PIK j.d.o.o.Zadar
- 12 PIK j.d.o.o.Zadar
- 13 PIK j.d.o.o.Zadar
- 14 PIK j.d.o.o.Zadar
- 15 PIK j.d.o.o.Zadar
- 16 PIK j.d.o.o.Zadar