Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BOMAL TRADE d.o.o.
BOMAL TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge
BOMAL TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ksaver 23, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 11277887555, a matični broj subjekta (MBS) 81444827. Osnovana je 2. lipnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 11277887555
- MBS
- 81444827
- Sjedište
- Ksaver 23, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li BOMAL TRADE d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BOMAL TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge
- Adresa
- Ksaver 23, Zagreb
- OIB
- 11277887555
- MBS
- 81444827
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BOMAL TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- BOMAL TRADE d.o.o.
- OIB
- 11277887555
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81444827
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ksaver 23, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 2. lipnja 2022.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 70.20.0) u Gradu Zagrebu ima 2.008 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BOMAL TRADE d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki BOMAL TRADE d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BOMAL TRADE d.o.o.?
OIB tvrtke BOMAL TRADE d.o.o. za trgovinu i usluge je 11277887555. Matični broj subjekta (MBS) je 81444827.
Gdje je sjedište tvrtke BOMAL TRADE d.o.o.?
Sjedište tvrtke BOMAL TRADE d.o.o. je na adresi Ksaver 23, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi BOMAL TRADE d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0).
Kada je osnovana tvrtka BOMAL TRADE d.o.o.?
Tvrtka BOMAL TRADE d.o.o. osnovana je 2. lipnja 2022. i posluje 4 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BOMAL TRADE d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka BOMAL TRADE d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 11277887555.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 0toScale d.o.o. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 1337 Capital d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 172 Community d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 1oak partner d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2BGrowth d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2Ds Construction d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2 ENOLOGA d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2Forge Innovation d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem