Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BIT STUDIO j.d.o.o.
BIT STUDIO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge
BIT STUDIO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Luterovečka ulica 23, Prozorje (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 13127941496, a matični broj subjekta (MBS) 80836826. Osnovana je 14. ožujka 2013., što je prije 13 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 13127941496
- MBS
- 80836826
- Sjedište
- Luterovečka ulica 23, Prozorje
- Status
- Aktivna
Je li BIT STUDIO j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BIT STUDIO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge
- Adresa
- Luterovečka ulica 23, Prozorje
- OIB
- 13127941496
- MBS
- 80836826
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BIT STUDIO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge
- Skraćeni naziv
- BIT STUDIO j.d.o.o.
- OIB
- 13127941496
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80836826
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Luterovečka ulica 23, Prozorje
- Općina / grad
- Dugo Selo
- Županija
- Zagrebačka županija
- Datum osnivanja
- 14. ožujka 2013.
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U općini ili gradu Dugo Selo u sudskom je registru upisano 949 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 265 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BIT STUDIO j.d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 29 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- kupnja i prodaja robe
- zastupanje stranih tvrtki
- djelatnost javnoga prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom cestovnom prometu
- proizvodnja računala i periferne opreme
- proizvodnja komunikacijske opreme
- proizvodnja instrumenata i aparata za mjerenje, ispitivanje i navigaciju
- proizvodnja ostale električne opreme
- proizvodnja hidrauličnih pogonskih uređaja
- proizvodnja peći i plamenika
- proizvodnja rashladne i ventilacijske opreme, osim za kućanstvo
- popravak proizvoda od metala
- popravak strojeva
- popravak elektroničkih uređaja za široku potrošnju
- popravak električne opreme
Prikaži još 14 predmeta poslovanja
- instaliranje industrijskih strojeva i opreme
- projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- nadzor nad gradnjom
- tiskanje časopisa i drugih periodičkih publikacija, knjiga i brošura, karata i atlasa, plakata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih komercijalnih publikacija, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih publikacija pomoću knjigotiska, ofseta, fotogravure, fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranja i termokopiranja
- distribucija tiska
- usluge grafičkog dizajna
- pružanje usluga informacijskog društva
- poduka u vezi s informacijskom tehnologijom i računalima
- računovodstveni poslovi
- promidžba (reklama i propaganda)
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- fotografske djelatnosti
- popravak računala i komunikacijske opreme
- popravak aparata za kućanstvo, te opreme za kuću i vrt
Temeljni kapital
10,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki BIT STUDIO j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BIT STUDIO j.d.o.o.?
OIB tvrtke BIT STUDIO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge je 13127941496. Matični broj subjekta (MBS) je 80836826.
Gdje je sjedište tvrtke BIT STUDIO j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke BIT STUDIO j.d.o.o. je na adresi Luterovečka ulica 23, Prozorje, Zagrebačka županija.
Kada je osnovana tvrtka BIT STUDIO j.d.o.o.?
Tvrtka BIT STUDIO j.d.o.o. osnovana je 14. ožujka 2013. i posluje 13 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BIT STUDIO j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.
Je li tvrtka BIT STUDIO j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 13127941496.
Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji
- 0toScale d.o.o. Bestovje
- 10KA - USLUGE j.d.o.o.Ivanić-Grad
- 11teamsports Helena d.o.o.Sveta Helena
- 11ts print real estate d.o.o.Sveta Helena
- 12 PM d.o.o.Samobor
- 172 Community d.o.o.Zaprešić
- 212 Event Force d.o.o.Samobor
- 222-Lux-rent j.d.o.o.Rakitje