Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BETON PLUS VIDIK d.o.o.
BETON PLUS VIDIK društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
BETON PLUS VIDIK društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Federica Grisogona 4, Zadar (Zadarska županija). OIB tvrtke je 30571864598, a matični broj subjekta (MBS) 110154853. Osnovana je 12. kolovoza 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je kupnja i prodaja vlastitih nekretnina (NKD 68.11.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 30571864598
- MBS
- 110154853
- Sjedište
- Ulica Federica Grisogona 4, Zadar
- Status
- Aktivna
Je li BETON PLUS VIDIK d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BETON PLUS VIDIK društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
- Adresa
- Ulica Federica Grisogona 4, Zadar
- OIB
- 30571864598
- MBS
- 110154853
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BETON PLUS VIDIK društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
- Skraćeni naziv
- BETON PLUS VIDIK d.o.o.
- OIB
- 30571864598
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110154853
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Federica Grisogona 4, Zadar
- Općina / grad
- Zadar
- Županija
- Zadarska županija
- Datum osnivanja
- 12. kolovoza 2025.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 68.11.0 Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
U općini ili gradu Zadar u sudskom je registru upisano 4.369 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 2.930 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 68.11.0) u Zadarskoj županiji ima 146 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BETON PLUS VIDIK d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
68.11.0 Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 12. kolovoza 2025. – 31. prosinca 2025. | 24. travnja 2026. |
Statusni postupci i objave
Osnivački akt:
Društveni ugovor o osnivanju od 28.07.2025.godine
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Česta pitanja o tvrtki BETON PLUS VIDIK d.o.o.
Ima li BETON PLUS VIDIK d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke BETON PLUS VIDIK d.o.o.?
OIB tvrtke BETON PLUS VIDIK društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama je 30571864598. Matični broj subjekta (MBS) je 110154853.
Gdje je sjedište tvrtke BETON PLUS VIDIK d.o.o.?
Sjedište tvrtke BETON PLUS VIDIK d.o.o. je na adresi Ulica Federica Grisogona 4, Zadar, Zadarska županija.
Čime se bavi BETON PLUS VIDIK d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je kupnja i prodaja vlastitih nekretnina (NKD 68.11.0).
Kada je osnovana tvrtka BETON PLUS VIDIK d.o.o.?
Tvrtka BETON PLUS VIDIK d.o.o. osnovana je 12. kolovoza 2025. i posluje 1 godinu.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BETON PLUS VIDIK d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka BETON PLUS VIDIK d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 30571864598.
Druge tvrtke u Zadarskoj županiji
- 057 j.d.o.o.Zadar
- 1000 RIJEČI j.d.o.o.Zadar
- 11 PIK j.d.o.o.Zadar
- 12 PIK j.d.o.o.Zadar
- 13 PIK j.d.o.o.Zadar
- 14 PIK j.d.o.o.Zadar
- 15 PIK j.d.o.o.Zadar
- 16 PIK j.d.o.o.Zadar
Tvrtke srodne djelatnosti
- 100morska j.d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 108 P.R. d.o.o.Ostale djelatnosti poslovanja nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 11ts print real estate d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 123&BUY d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 13ica. d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 270 days d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 2ATD d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)