Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

BEKI Logistika j.d.o.o.

BEKI Logistika j.d.o.o. za prijevoz i usluge

BEKI Logistika j.d.o.o. za prijevoz i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Prijedorska ulica 17 /1, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 10571893977, a matični broj subjekta (MBS) 81454046. Osnovana je 21. srpnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
10571893977
MBS
81454046
Sjedište
Prijedorska ulica 17 /1, Zagreb
Status
Aktivna

Je li BEKI Logistika j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
BEKI Logistika j.d.o.o. za prijevoz i usluge
Adresa
Prijedorska ulica 17 /1, Zagreb
OIB
10571893977
MBS
81454046
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
BEKI Logistika j.d.o.o. za prijevoz i usluge
Skraćeni naziv
BEKI Logistika j.d.o.o.
OIB
10571893977
Matični broj subjekta (MBS)
81454046
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Prijedorska ulica 17 /1, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
21. srpnja 2022.
Temeljni kapital
10,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
49.41.0 Cestovni prijevoz robe
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.085 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 49.41.0) u Gradu Zagrebu ima 443 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke BEKI Logistika j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

49.41.0 Cestovni prijevoz robe

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2025.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2025GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025.6. ožujka 2026.
2024GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024.24. travnja 2025.
2023GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023.8. ožujka 2024.
2022GFI-POD izvještajNe21. srpnja 2022. – 31. prosinca 2022.21. travnja 2023.

Statusni postupci i objave

  • Osnivački akt:

    Izjava o osnivanju jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću od 12.07.2022. godine.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki BEKI Logistika j.d.o.o.

Ima li BEKI Logistika j.d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke BEKI Logistika j.d.o.o.?

OIB tvrtke BEKI Logistika j.d.o.o. za prijevoz i usluge je 10571893977. Matični broj subjekta (MBS) je 81454046.

Gdje je sjedište tvrtke BEKI Logistika j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke BEKI Logistika j.d.o.o. je na adresi Prijedorska ulica 17 /1, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi BEKI Logistika j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0).

Kada je osnovana tvrtka BEKI Logistika j.d.o.o.?

Tvrtka BEKI Logistika j.d.o.o. osnovana je 21. srpnja 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke BEKI Logistika j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka BEKI Logistika j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 10571893977.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti

  • 11 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 123 TAXI d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 12 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 13 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 14 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 15 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 16 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 17 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev