Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BATHROOM BRANDS IT d.o.o.
BATHROOM BRANDS IT društvo s ograničenom odgovornošću za računalne djelatnosti
BATHROOM BRANDS IT društvo s ograničenom odgovornošću za računalne djelatnosti je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Plehanov put 16, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 72886175002, a matični broj subjekta (MBS) 80812827. Osnovana je 13. studenoga 2012., što je prije 13 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 72886175002
- MBS
- 80812827
- Sjedište
- Plehanov put 16, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li BATHROOM BRANDS IT d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BATHROOM BRANDS IT društvo s ograničenom odgovornošću za računalne djelatnosti
- Adresa
- Plehanov put 16, Zagreb
- OIB
- 72886175002
- MBS
- 80812827
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BATHROOM BRANDS IT društvo s ograničenom odgovornošću za računalne djelatnosti
- Skraćeni naziv
- BATHROOM BRANDS IT d.o.o.
- OIB
- 72886175002
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80812827
- Matični broj (MB)
- 02935813
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Plehanov put 16, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 13. studenoga 2012.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- ben@bathroombrandsit.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BATHROOM BRANDS IT d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 36 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- izrada, uređivanje i održavanje web stranica
- izrada multimedijalnih sadržaja
- pružanje usluga informacijskog društva
- računalne i srodne djelatnosti
- proizvodnja uredskih strojeva i računala
- popravak i održavanje uredskih strojeva i računala
- djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
- pružanje univerzalnih usluga
- pružanje usluga s dodanom vrijednošću
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- iznajmljivanje strojeva i opreme bez rukovatelja, predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- organiziranje prezentacija, promocija, otvorenja i domjenaka
Prikaži još 21 predmeta poslovanja
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- promidžba (reklama i propaganda)
- usluge prevođenja
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- pružanje usluga smještaja
- pružanje ostalih turističkih usluga
- djelatnost pružanja audio i audiovizualnih medijskih usluga putem elektroničkih komunikacijskih mreža
- djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija putem elektroničkih komunikacijskih mreža
- djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
- djelatnosti proizvodnje audiovizualnih djela
- proizvodnja, promet i javno prikazivanje audiovizualnih djela
- financiranje komercijalnih poslova, uključujući izvozno financiranje na osnovi otkupa s diskontom i bez regresa dugoročnih nedospjelih potraživanja osiguranih financijskim instrumentima (engl. forfeiting)
- otkup potraživanja s regresom ili bez njega (engl. factoring)
- usluge vezane uz poslove kreditiranja: prikupljanje podataka, izrada analiza i davanje informracija o kreditnoj sposobnosti pravnih i fizičkih osoba koje samostalno obavljaju djelatnost
- posredovanje pri sklapanju poslova na novčanom tržištu
- savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije i sličnih pitanja te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima
- računovodstveni poslovi
- tiskanje časopisa i drugih periodičnih časopisa, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, plakata, igraćih karata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih trgovačkih stvari, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih stvari
- izdavačka djelatnost
- organiziranje seminara i tečajeva
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: ben@bathroombrandsit.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki BATHROOM BRANDS IT d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BATHROOM BRANDS IT d.o.o.?
OIB tvrtke BATHROOM BRANDS IT društvo s ograničenom odgovornošću za računalne djelatnosti je 72886175002. Matični broj subjekta (MBS) je 80812827.
Gdje je sjedište tvrtke BATHROOM BRANDS IT d.o.o.?
Sjedište tvrtke BATHROOM BRANDS IT d.o.o. je na adresi Plehanov put 16, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka BATHROOM BRANDS IT d.o.o.?
Tvrtka BATHROOM BRANDS IT d.o.o. osnovana je 13. studenoga 2012. i posluje 13 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BATHROOM BRANDS IT d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka BATHROOM BRANDS IT d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 72886175002.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb