Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BARIĆ GRAD d.o.o.
BARIĆ GRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
BARIĆ GRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Mesićeva 33, Klinča Sela (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 39818749277, a matični broj subjekta (MBS) 81682365. Osnovana je 3. prosinca 2025.. Pretežita djelatnost je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 39818749277
- MBS
- 81682365
- Sjedište
- Mesićeva 33, Klinča Sela
- Status
- Aktivna
Je li BARIĆ GRAD d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BARIĆ GRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
- Adresa
- Mesićeva 33, Klinča Sela
- OIB
- 39818749277
- MBS
- 81682365
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BARIĆ GRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
- Skraćeni naziv
- BARIĆ GRAD d.o.o.
- OIB
- 39818749277
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81682365
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Mesićeva 33, Klinča Sela
- Općina / grad
- Klinča Sela
- Županija
- Zagrebačka županija
- Datum osnivanja
- 3. prosinca 2025.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- mio.baric1981@gmail.com
U općini ili gradu Klinča Sela u sudskom je registru upisano 170 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 106 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 41.00.0) u Zagrebačkoj županiji ima 466 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BARIĆ GRAD d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: mio.baric1981@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki BARIĆ GRAD d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BARIĆ GRAD d.o.o.?
OIB tvrtke BARIĆ GRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu je 39818749277. Matični broj subjekta (MBS) je 81682365.
Gdje je sjedište tvrtke BARIĆ GRAD d.o.o.?
Sjedište tvrtke BARIĆ GRAD d.o.o. je na adresi Mesićeva 33, Klinča Sela, Zagrebačka županija.
Čime se bavi BARIĆ GRAD d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0).
Kada je osnovana tvrtka BARIĆ GRAD d.o.o.?
Tvrtka BARIĆ GRAD d.o.o. osnovana je 3. prosinca 2025..
Koliki je temeljni kapital tvrtke BARIĆ GRAD d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka BARIĆ GRAD d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 39818749277.
Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji
- 0toScale d.o.o. Bestovje
- 10KA - USLUGE j.d.o.o.Ivanić-Grad
- 11teamsports Helena d.o.o.Sveta Helena
- 11ts print real estate d.o.o.Sveta Helena
- 12 PM d.o.o.Samobor
- 172 Community d.o.o.Zaprešić
- 212 Event Force d.o.o.Samobor
- 222-Lux-rent j.d.o.o.Rakitje
Tvrtke srodne djelatnosti
- 07 GRADNJA j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 1001 Nights j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2+2 HOME j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 23. MAJ d. o. o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2B PENSAO d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2 DR j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2 ing project d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada