Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.
BARBER SHOP & SPA Best Time jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
BARBER SHOP & SPA Best Time jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Svetojelenska cesta 13 B, Čakovec (Međimurska županija). OIB tvrtke je 95861043502, a matični broj subjekta (MBS) 70201371. Osnovana je 31. srpnja 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je frizerski saloni i brijačnice (NKD 96.21.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 95861043502
- MBS
- 70201371
- Sjedište
- Svetojelenska cesta 13 B, Čakovec
- Status
- Aktivna
Je li BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BARBER SHOP & SPA Best Time jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Adresa
- Svetojelenska cesta 13 B, Čakovec
- OIB
- 95861043502
- MBS
- 70201371
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 10,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BARBER SHOP & SPA Best Time jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Skraćeni naziv
- BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.
- OIB
- 95861043502
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70201371
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Svetojelenska cesta 13 B, Čakovec
- Općina / grad
- Čakovec
- Županija
- Međimurska županija
- Datum osnivanja
- 31. srpnja 2023.
- Temeljni kapital
- 10,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 96.21.0 Frizerski saloni i brijačnice
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- martinez.edita7@gmail.com
U općini ili gradu Čakovec u sudskom je registru upisano 1.644 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 409 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 96.21.0) u Međimurskoj županiji ima 42 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
96.21.0 Frizerski saloni i brijačnice
Temeljni kapital
10,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: martinez.edita7@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.?
OIB tvrtke BARBER SHOP & SPA Best Time jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 95861043502. Matični broj subjekta (MBS) je 70201371.
Gdje je sjedište tvrtke BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o. je na adresi Svetojelenska cesta 13 B, Čakovec, Međimurska županija.
Čime se bavi BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je frizerski saloni i brijačnice (NKD 96.21.0).
Kada je osnovana tvrtka BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.?
Tvrtka BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o. osnovana je 31. srpnja 2023. i posluje 3 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 €.
Je li tvrtka BARBER SHOP & SPA Best Time j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 95861043502.
Druge tvrtke u Međimurskoj županiji
- 100P TECH d.o.o.Gornji Kuršanec
- 1,2,3 Pokreni d.o.o.Hodošan
- 13Nov j.d.o.o.Čakovec
- 20 POSTO j.d.o.o.Čakovec
- 2L project d.o.o.Strelec
- 2Pi-PROFIL d.o.o.Čakovec
- 2S INVESTING d.o.o.Prelog
- 300 SPARTA j.d.o.o.Ivanovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 20 POSTO j.d.o.o.Saloni za uljepšavanje i ostali tretmani za ljepotu
- 2M DESIGN j.d.o.o.Saloni za uljepšavanje i ostali tretmani za ljepotu
- 2R GRUPA j.d.o.o.Pranje i čišćenje tekstilnih i krznenih proizvoda
- 3M-Team j.d.o.o.Pranje i čišćenje tekstilnih i krznenih proizvoda
- 4Flowers cvjećarnica j.d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti
- 4Flowers j.d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti
- 4K GRADNJA j.d.o.o.Dnevni spa tretmani, saune i parne kupelji
- 4 LIGHT d.o.o.Ostale osobne uslužne djelatnosti