Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BAR MEDIA ADRIA d.o.o.
BAR MEDIA ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
BAR MEDIA ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Milana Amruša 8, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 24859492548, a matični broj subjekta (MBS) 81503229. Osnovana je 28. ožujka 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je trgovina na veliko pićima (NKD 46.34.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 24859492548
- MBS
- 81503229
- Sjedište
- Ulica Milana Amruša 8, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li BAR MEDIA ADRIA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BAR MEDIA ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Adresa
- Ulica Milana Amruša 8, Zagreb
- OIB
- 24859492548
- MBS
- 81503229
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BAR MEDIA ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- BAR MEDIA ADRIA d.o.o.
- OIB
- 24859492548
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81503229
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Milana Amruša 8, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 28. ožujka 2023.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 46.34.0 Trgovina na veliko pićima
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- info@bar-media.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 46.34.0) u Gradu Zagrebu ima 34 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BAR MEDIA ADRIA d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
46.34.0 Trgovina na veliko pićima
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info@bar-media.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki BAR MEDIA ADRIA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BAR MEDIA ADRIA d.o.o.?
OIB tvrtke BAR MEDIA ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je 24859492548. Matični broj subjekta (MBS) je 81503229.
Gdje je sjedište tvrtke BAR MEDIA ADRIA d.o.o.?
Sjedište tvrtke BAR MEDIA ADRIA d.o.o. je na adresi Ulica Milana Amruša 8, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi BAR MEDIA ADRIA d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je trgovina na veliko pićima (NKD 46.34.0).
Kada je osnovana tvrtka BAR MEDIA ADRIA d.o.o.?
Tvrtka BAR MEDIA ADRIA d.o.o. osnovana je 28. ožujka 2023. i posluje 3 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BAR MEDIA ADRIA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka BAR MEDIA ADRIA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 24859492548.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 007 PO MJERI ČOVJEKA d.o.o.Trgovina na veliko pićima
- 047 d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko
- 11 SOLUTIONS j.d.o.o.Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko
- 2B lumprojekt d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko
- 2 COOL PROGRAM d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko
- 2Day Connect d.o.o.Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko
- 2M STYLE d.o.o.Trgovina na veliko odjećom i obućom
- 2M usluge d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko