Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BalMat Projekt j.d.o.o.
BalMat Projekt jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
BalMat Projekt jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Šestinski dol 103 B, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 63197366481, a matični broj subjekta (MBS) 81724221. Osnovana je 15. srpnja 2026.. Pretežita djelatnost je ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12.9). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 63197366481
- MBS
- 81724221
- Sjedište
- Šestinski dol 103 B, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li BalMat Projekt j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BalMat Projekt jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Adresa
- Šestinski dol 103 B, Zagreb
- OIB
- 63197366481
- MBS
- 81724221
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BalMat Projekt jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Skraćeni naziv
- BalMat Projekt j.d.o.o.
- OIB
- 63197366481
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81724221
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Šestinski dol 103 B, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 15. srpnja 2026.
- Temeljni kapital
- 1,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 71.12.9 Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 71.12.9) u Gradu Zagrebu ima 522 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BalMat Projekt j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
71.12.9 Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
Temeljni kapital
1,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki BalMat Projekt j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BalMat Projekt j.d.o.o.?
OIB tvrtke BalMat Projekt jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 63197366481. Matični broj subjekta (MBS) je 81724221.
Gdje je sjedište tvrtke BalMat Projekt j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke BalMat Projekt j.d.o.o. je na adresi Šestinski dol 103 B, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi BalMat Projekt j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12.9).
Kada je osnovana tvrtka BalMat Projekt j.d.o.o.?
Tvrtka BalMat Projekt j.d.o.o. osnovana je 15. srpnja 2026..
Koliki je temeljni kapital tvrtke BalMat Projekt j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.
Je li tvrtka BalMat Projekt j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 63197366481.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 10aarch d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 10x10 arhitektura d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 15K studio d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 17. PARTNERS d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 1 naprema 1 ARHITEKT d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 1P d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 2D ELEMENT d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 2G2B d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje