Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

AUTOMOTO BIM j.d.o.o.

AUTOMOTO BIM j.d.o.o. za usluge

AUTOMOTO BIM j.d.o.o. za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Našička ulica 3, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 39898844179, a matični broj subjekta (MBS) 81236580. Osnovana je 24. travnja 2019., što je prije 7 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
39898844179
MBS
81236580
Sjedište
Našička ulica 3, Zagreb
Status
Aktivna

Je li AUTOMOTO BIM j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
AUTOMOTO BIM j.d.o.o. za usluge
Adresa
Našička ulica 3, Zagreb
OIB
39898844179
MBS
81236580
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
AUTOMOTO BIM j.d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
AUTOMOTO BIM j.d.o.o.
OIB
39898844179
Matični broj subjekta (MBS)
81236580
Matični broj (MB)
05095654
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Našička ulica 3, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
24. travnja 2019.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
automoto.bim@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke AUTOMOTO BIM j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 13 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  2. prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  3. prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
  4. prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  5. prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
  6. agencijska djelatnost u cestovnom prijevozu
  7. djelatnost pružanja kolodvorskih usluga na autobusnim kolodvorima
  8. djelatnost pružanja kolodvorskih usluga na teretnim kolodvorima
  9. usluge iznajmljivanja vozila (rent-a car)
  10. kupnja i prodaja robe
  11. pružanje usluga u trgovini
  12. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  13. zastupanje inozemnih tvrtki

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: automoto.bim@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki AUTOMOTO BIM j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke AUTOMOTO BIM j.d.o.o.?

OIB tvrtke AUTOMOTO BIM j.d.o.o. za usluge je 39898844179. Matični broj subjekta (MBS) je 81236580.

Gdje je sjedište tvrtke AUTOMOTO BIM j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke AUTOMOTO BIM j.d.o.o. je na adresi Našička ulica 3, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka AUTOMOTO BIM j.d.o.o.?

Tvrtka AUTOMOTO BIM j.d.o.o. osnovana je 24. travnja 2019. i posluje 7 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke AUTOMOTO BIM j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka AUTOMOTO BIM j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 39898844179.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu