Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.
AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. za trgovinu i usluge
AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. za trgovinu i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Zagrebačka ulica 12, Kloštar Ivanić (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 95855743085, a matični broj subjekta (MBS) 81080752. Osnovana je 28. veljače 2017., što je prije 9 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 95855743085
- MBS
- 81080752
- Sjedište
- Zagrebačka ulica 12, Kloštar Ivanić
- Status
- Aktivna
Je li AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. za trgovinu i usluge
- Adresa
- Zagrebačka ulica 12, Kloštar Ivanić
- OIB
- 95855743085
- MBS
- 81080752
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.
- OIB
- 95855743085
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81080752
- Matični broj (MB)
- 04683404
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Zagrebačka ulica 12, Kloštar Ivanić
- Općina / grad
- Kloštar Ivanić
- Županija
- Zagrebačka županija
- Datum osnivanja
- 28. veljače 2017.
- Temeljni kapital
- 1.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U općini ili gradu Kloštar Ivanić u sudskom je registru upisano 173 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 61 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 60 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- promidžba (reklama i propaganda)
- prijevoz za vlastite potrebe
- organiziranje seminara, kongresa, tečajeva, savjetovanja, koncerata
- djelatnost javnog informiranja
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- poslovanje nekretninama
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- upravljanje projektom gradnje
Prikaži još 45 predmeta poslovanja
- izrada i oblikovanje web stranica
- pružanje usluga informacijskog društva
- djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom promet
- djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u teretnom prometu
- djelatnosti pružanja kolodvorskih usluga u autobusnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
- djelatnost prijevoza opasnih tvari
- poslovi održavanja javnih cesta
- premještanje vozila
- osposobljavanje kandidata za vozače
- poslovi organiziranja vozačkih ispita
- tehnički pregledi vozila
- iznajmljivanje motornih vozila
- popravak i održavanje motornih vozila
- djelatnost auto praonica
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge koje uključuju športsko rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- ostale turističke usluge
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- djelatnost skladištenja
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- čišćenje svih vrsta objekata
- frizerski saloni i saloni za uljepšavanje
- djelatnost za njegu i održavanje tijela
- proizvodnja sapuna i deterdženata, sredstava za čišćenje i poliranje, parfema i toaletnokozmetičkih preparata
- proizvodnja proizvoda od gume i plastike
- promet medicinskog proizvoda na veliko
- promet medicinskih proizvoda na malo
- uvoz medicinskih proizvoda
- kliničko ispitivanje medicinskog proizvoda
- proizvodnja, odnosno izrada medicinskih proizvoda
- djelatnosti prometa na veliko lijekovima
- posredovanje lijekova
- djelatnost uvoza lijeka
- proizvodnja međuproizvoda, lijekova i/ili ispitivanih lijekove
- socijalna usluga pomoći u kući
- socijalna usluga rane intervencije
- socijalna usluga pomoći pri uključivanju u programe odgoja i redovitog obrazovanja (integracija)
- socijalna usluga boravka
- socijalna usluga smještaja
- socijalna usluga organiziranog stanovanja
Temeljni kapital
1.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.?
OIB tvrtke AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. za trgovinu i usluge je 95855743085. Matični broj subjekta (MBS) je 81080752.
Gdje je sjedište tvrtke AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. je na adresi Zagrebačka ulica 12, Kloštar Ivanić, Zagrebačka županija.
Kada je osnovana tvrtka AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.?
Tvrtka AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. osnovana je 28. veljače 2017. i posluje 9 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1.000,00 kn.
Je li tvrtka AUTO CENTAR MUSTANG j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 95855743085.
Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji
- 0toScale d.o.o. Bestovje
- 10KA - USLUGE j.d.o.o.Ivanić-Grad
- 11teamsports Helena d.o.o.Sveta Helena
- 11ts print real estate d.o.o.Sveta Helena
- 12 PM d.o.o.Samobor
- 172 Community d.o.o.Zaprešić
- 212 Event Force d.o.o.Samobor
- 222-Lux-rent j.d.o.o.Rakitje