Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ATELIER BOSCHI d.o.o.
ATELIER BOSCHI društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge
ATELIER BOSCHI društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kuniščak 22 A, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 10728064128, a matični broj subjekta (MBS) 80717483. Osnovana je 29. prosinca 2009., što je prije 16 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 10728064128
- MBS
- 80717483
- Sjedište
- Kuniščak 22 A, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li ATELIER BOSCHI d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ATELIER BOSCHI društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge
- Adresa
- Kuniščak 22 A, Zagreb
- OIB
- 10728064128
- MBS
- 80717483
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ATELIER BOSCHI društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge
- Skraćeni naziv
- ATELIER BOSCHI d.o.o.
- OIB
- 10728064128
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80717483
- Matični broj (MB)
- 02600218
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Kuniščak 22 A, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 29. prosinca 2009.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- info@AtelierBoschi.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ATELIER BOSCHI d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 52 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- poslovanje nekretninama
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
- pružanje usluga informacijskog društva
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevine
- nadzor nad gradnjom
- stručni poslovi prostornog uređenja
- zastupanje inozemnih tvrtki
- kupnja i prodaja robe
- promidžba (reklama i propaganda)
- tiskanje časopisa i drugih periodičnih časopisa, knjiga i brušura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, plakata i igraćih karata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih periodičnih oglasa, djelovodnika, albuma, kalendara, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih stvari
- izrada i popravak okvira za slike
- proizvodnja namještaja
Prikaži još 37 predmeta poslovanja
- izrada i popravak bižuterije i nakita od plemenitih metala, poludragog i dragog kamenja
- modno dizajniranje tkanina, odjeće, obuće, nakita, namještaja i druge unutrašnje dekoracije, ostalih modnih proizvoda, kao i drugih proizvoda za osobnu potrošnju
- grafički dizajn i priprema za tisak
- proizvodnja proizvoda od drveta
- prerada drva i proizvoda od drva
- proizvodnja proizvoda od papira, pluta i kartona
- proizvodnja stakla i proizvoda od stakla, rezanje, oblikovanje, obrada i izrada predmeta od stakla, kamena i ostalih nemetala
- proizvodnja proizvoda od metala
- lijevanje i strojna obrada metala
- proizvodnja proizvoda od žice
- savjetovanje i edukacija o izradi predmeta od stakla, metala i nemetala te uređenja interijera i eksterijera
- industrijsko i likovno oblikovanje predmeta
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- proizvodnja kozmetičkih preparata
- proizvodnja sapuna, krema i eteričnih ulja
- djelatnosti za njegu i održavanje tijela
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- turističke usluge koje uključuju sportske, rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije i sličnih pitanja, te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima
- posredovanje pri sklapanju poslova na novčanom tržištu
- usluge vezane uz poslove kreditiranja: prikupljanje podataka, izrada analiza i davanje informacija o kreditnoj spobnosti pravnih i fizičkih osoba koje samostalno obavljaju djelatnost
- računovodstveni poslovi
- otkup potraživanja s regresom ili bez njega (factoring)
- proizvodnja medicinske i kirurške opreme te ortopedskih pomagala
- djelatnost frizerskih salona, salona za uljepšavanje
- izrada suvenira
- proizvodnja predmeta od kože
- športska priprema
- športska rekreacija
- športska poduka
- upravljanje i održavanje športskom građevinom
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info@AtelierBoschi.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki ATELIER BOSCHI d.o.o.
Koji je OIB tvrtke ATELIER BOSCHI d.o.o.?
OIB tvrtke ATELIER BOSCHI društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge je 10728064128. Matični broj subjekta (MBS) je 80717483.
Gdje je sjedište tvrtke ATELIER BOSCHI d.o.o.?
Sjedište tvrtke ATELIER BOSCHI d.o.o. je na adresi Kuniščak 22 A, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka ATELIER BOSCHI d.o.o.?
Tvrtka ATELIER BOSCHI d.o.o. osnovana je 29. prosinca 2009. i posluje 16 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ATELIER BOSCHI d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka ATELIER BOSCHI d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 10728064128.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb