Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji

APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS društvo s ograničenom odgovornošću, za trgovinu i usluge u likvidaciji

APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS društvo s ograničenom odgovornošću, za trgovinu i usluge u likvidaciji je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Šižgorićeva 14, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 44133505228, a matični broj subjekta (MBS) 60346804. Osnovana je 20. svibnja 2016., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
44133505228
MBS
60346804
Sjedište
Šižgorićeva 14, Split
Status
Likvidacija

Je li APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Likvidacija

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Likvidacija

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS društvo s ograničenom odgovornošću, za trgovinu i usluge u likvidaciji
Adresa
Šižgorićeva 14, Split
OIB
44133505228
MBS
60346804
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS društvo s ograničenom odgovornošću, za trgovinu i usluge u likvidaciji
Skraćeni naziv
APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji
OIB
44133505228
Matični broj subjekta (MBS)
60346804
Matični broj (MB)
04553144
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Šižgorićeva 14, Split
Općina / grad
Split
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
20. svibnja 2016.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Likvidacija
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.901 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.494 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 63 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. kupnja i prodaja robe
  2. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  3. zastupanje inozemnih tvrtki
  4. usluge informacijskog društva
  5. popravak predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  6. iznajmljivanje predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  7. popravak i preinake brodova i čamaca
  8. brodogradnja
  9. održavanje i popravak motornih vozila, motocikla i brodskih motora
  10. postavljanje i održavanje brodske elektronike
  11. postavljanje i održavanje auto elektronike
  12. djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  13. prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  14. prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu - obavlja se kao javni linijski promet, posebni linijski promet, povremeni prijevoz putnika i kao prijevoz putnika s naizmjeničnim vožnjama
  15. prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
Prikaži još 48 predmeta poslovanja
  1. agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
  2. djelatnosti pružanja kolodvorskih usluga u autobusnom prometu
  3. djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u teretnom prometu
  4. prijevoz za vlastite potrebe
  5. djelatnost prijevoza opasnih tvari
  6. usluge taksi prijevoza na kopnu i moru
  7. usluge iznajmljivanja kopnenih prijevoznih sredstava sa i bez vozača
  8. pomorska kabotaža
  9. prijevoz putnika i stvari unutarnjim vodnim putevima
  10. javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
  11. međunarodni linijski pomorski promet
  12. povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
  13. privez i odvez brodova, jahti, ribarskih, sportskih i drugih brodica i plutajućih objekata
  14. ukrcaj, iskrcaj,prekrcaj, prijenos i skladištenje robe i drugih materijala
  15. prihvat i usmjeravanje vozila u svrhu ukrcaja ili iskrcaja vozila s uređenih lučkih površina
  16. ukrcaj i iskrcaj putnika uz upotrebu lučke prekrcajne opreme
  17. djelatnost iznajmljivanja plovila
  18. pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  19. pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  20. pružanje usluga smještaja
  21. pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  22. turističke usluge u nautičkom turizmu
  23. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  24. ostale turističke usluge
  25. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  26. usluge turističkog vodiča i turističkog animatora
  27. usluge ispitivanja tržišta i ispitivanja javnoga mnijenja
  28. usluge savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  29. promidžba (reklama i propaganda)
  30. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  31. energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  32. stručni poslovi prostornog uređenja
  33. obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
  34. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  35. posredovanje u prometu nekretnina
  36. poslovanje nekretninama
  37. iznajmljivanje vlastitih nekretnina
  38. čišćenje svih vrsta objekata
  39. usluge završnih građevinskih radova
  40. proizvodnja, ugradnja i održavanje aluminijske i plastične stolarije
  41. izvođenje keramičkih i vodoinstalaterskih radova
  42. postavljanje i održavanje elektroinstalacija, ventilacija i klimatizacije
  43. prerada drva, proizvodnja proizvoda od drva
  44. proizvodnja namještaja od svih vrsta materijala
  45. modno dizajniranje tkanina, odjeće, obuće, nakita, namještaja, kućanskih aparata i druge unutrašnje dekoracije
  46. proizvodnja, izdavanje, računalnih programa (softvera), pružanje savjeta o računalnoj i programskoj opremi, usluge obrade podataka, izrade i upravljanje bazama podataka
  47. održavanje računala i periferne opreme
  48. iznajmljivanje programske opreme (softvera)

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2019.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2019GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019.23. lipnja 2020.
2018GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2018.29. travnja 2019.
2017GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017.28. travnja 2018.
2016GFI-POD izvještajNe20. svibnja 2016. – 31. prosinca 2016.28. lipnja 2017.

Statusni postupci i objave

  • Razlozi za prestanak:

    Odluka članova društva od 28. veljače 2020., o prestanaku društva i provođenju postupka likvidacije.

  • Osnivački akt:

    Odlukom članova Društva od 6. rujna 2017. godine, izmijenjen je Društveni ugovor od 18. svibnja 2016. godine, u odredbi o članovima društva, odredbi o poslovnim udjelima i odredbi o upravi. Društveni ugovor od 6. rujna 2017. godine, dostavljen u Zbirku isprava.

  • Osnivački akt:

    Društveni ugovor od 18. svibnja 2016. godine.

Status u registru

Likvidacija

U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji

Ima li APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2019. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji?

OIB tvrtke APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS društvo s ograničenom odgovornošću, za trgovinu i usluge u likvidaciji je 44133505228. Matični broj subjekta (MBS) je 60346804.

Gdje je sjedište tvrtke APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji?

Sjedište tvrtke APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji je na adresi Šižgorićeva 14, Split, Splitsko-dalmatinska županija.

Kada je osnovana tvrtka APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji?

Tvrtka APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji osnovana je 20. svibnja 2016. i posluje 10 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka APPLICATIONS AND EMBEDDED EXPERTS d.o.o. u likvidaciji aktivna?

U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 44133505228.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji