Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji
AMICUS SANITAS d.o.o. za usluge u likvidaciji
AMICUS SANITAS d.o.o. za usluge u likvidaciji je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Goleška ulica 20, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 93460996830, a matični broj subjekta (MBS) 80783360. Osnovana je 20. prosinca 2011., što je prije 14 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 93460996830
- MBS
- 80783360
- Sjedište
- Goleška ulica 20, Zagreb
- Status
- Likvidacija
Je li AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Likvidacija
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Likvidacija
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- AMICUS SANITAS d.o.o. za usluge u likvidaciji
- Adresa
- Goleška ulica 20, Zagreb
- OIB
- 93460996830
- MBS
- 80783360
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- AMICUS SANITAS d.o.o. za usluge u likvidaciji
- Skraćeni naziv
- AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji
- OIB
- 93460996830
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80783360
- Matični broj (MB)
- 02829061
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Goleška ulica 20, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 20. prosinca 2011.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Likvidacija
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 26 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- djelatnost posrednika u korist pojedinca za dobivanje angažmana u športu i kulturi
- promidžba (reklama i propaganda)
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- računalne i srodne djelatnosti
- skladištenje robe
- računovodstveni poslovi
- djelatnosti javnoga prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarnodnom cestovnom prometu
- organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, seminara
- poslovanje u prometu nekretnina
- poslovanje nekretninama
- pružanje usluga informacijskog društva
Prikaži još 11 predmeta poslovanja
- web dizajn
- djelatnost nakladnika
- distribucija tiska
- djelatnost javnog informiranja
- djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
- pružanje univerzalnih usluga
- tiskanje knjiga, časopisa, periodičnih publikacija, plakata i drugih tiskanih oglasa
- djelatnost pružanja audio i audiovizualnih medijskih usluga putem elektroničkih komunikacijskih mreža
- djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija putem elektroničkih komunikacijskih mreža
- djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
- djelatnost proizvodnje audiovizualnih djela
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Likvidacija
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji
Koji je OIB tvrtke AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji?
OIB tvrtke AMICUS SANITAS d.o.o. za usluge u likvidaciji je 93460996830. Matični broj subjekta (MBS) je 80783360.
Gdje je sjedište tvrtke AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji?
Sjedište tvrtke AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji je na adresi Goleška ulica 20, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji?
Tvrtka AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji osnovana je 20. prosinca 2011. i posluje 14 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka AMICUS SANITAS d.o.o. u likvidaciji aktivna?
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 93460996830.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb