Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Aluminij core d.o.o.
Aluminij core d.o.o. za proizvodnju i usluge
Aluminij core d.o.o. za proizvodnju i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Zrinjsko-Frankopanska 62, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 54466615281, a matični broj subjekta (MBS) 60516076. Osnovana je 2. lipnja 2026.. Pretežita djelatnost je proizvodnja vrata i prozora od metala (NKD 25.12.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 54466615281
- MBS
- 60516076
- Sjedište
- Zrinjsko-Frankopanska 62, Split
- Status
- Aktivna
Je li Aluminij core d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Aluminij core d.o.o. za proizvodnju i usluge
- Adresa
- Zrinjsko-Frankopanska 62, Split
- OIB
- 54466615281
- MBS
- 60516076
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Aluminij core d.o.o. za proizvodnju i usluge
- Skraćeni naziv
- Aluminij core d.o.o.
- OIB
- 54466615281
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60516076
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Zrinjsko-Frankopanska 62, Split
- Općina / grad
- Split
- Županija
- Splitsko-dalmatinska županija
- Datum osnivanja
- 2. lipnja 2026.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 25.12.0 Proizvodnja vrata i prozora od metala
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- E-pošta iz registra
- aluminijcore@gmail.com
U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.491 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 25.12.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 19 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Aluminij core d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
25.12.0 Proizvodnja vrata i prozora od metala
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: aluminijcore@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Aluminij core d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Aluminij core d.o.o.?
OIB tvrtke Aluminij core d.o.o. za proizvodnju i usluge je 54466615281. Matični broj subjekta (MBS) je 60516076.
Gdje je sjedište tvrtke Aluminij core d.o.o.?
Sjedište tvrtke Aluminij core d.o.o. je na adresi Zrinjsko-Frankopanska 62, Split, Splitsko-dalmatinska županija.
Čime se bavi Aluminij core d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je proizvodnja vrata i prozora od metala (NKD 25.12.0).
Kada je osnovana tvrtka Aluminij core d.o.o.?
Tvrtka Aluminij core d.o.o. osnovana je 2. lipnja 2026..
Koliki je temeljni kapital tvrtke Aluminij core d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka Aluminij core d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 54466615281.
Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji
- 007 MILETIĆ d.o.o.Solin
- 021 d.o.o.Split
- 101 DALMATINAC j.d.o.o.Split
- 10 MILES STUDIOS d.o.o.Split
- 123 TEHNIKA d.o.o.Split
- 17. PARTNERS d.o.o.Okrug Gornji
- 2003 TRUMBIĆ d.o.o.Komiža
- 212 COLLECTION d.o.o.Omiš
Tvrtke srodne djelatnosti
- 1887 C.G. d.o.o.Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
- 1A STEEL d.o.o.Strojna obrada metala
- 2B-TEHNOING d.o.o.Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
- 2 EASY GROUP j.d.o.o.Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
- 2en usluge d.o.o.Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
- 2M2L d. o. o.Strojna obrada metala
- 3D Montage d.o.o.Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
- 998 GARAGE d.o.o.Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova