Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.
ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. za trgovinu i usluge
ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Polježice 18, Postira (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 51236738159, a matični broj subjekta (MBS) 60460794. Osnovana je 21. veljače 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je rezanje, oblikovanje i obrada kamena (NKD 23.70.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 51236738159
- MBS
- 60460794
- Sjedište
- Polježice 18, Postira
- Status
- Aktivna
Je li ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. za trgovinu i usluge
- Adresa
- Polježice 18, Postira
- OIB
- 51236738159
- MBS
- 60460794
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.
- OIB
- 51236738159
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60460794
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Polježice 18, Postira
- Općina / grad
- Postira
- Županija
- Splitsko-dalmatinska županija
- Datum osnivanja
- 21. veljače 2023.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 23.70.0 Rezanje, oblikovanje i obrada kamena
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- E-pošta iz registra
- ivica.dominis@gmail.com
U općini ili gradu Postira u sudskom je registru upisano 57 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 34 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 23.70.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 33 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
23.70.0 Rezanje, oblikovanje i obrada kamena
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: ivica.dominis@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.
Koji je OIB tvrtke ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.?
OIB tvrtke ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. za trgovinu i usluge je 51236738159. Matični broj subjekta (MBS) je 60460794.
Gdje je sjedište tvrtke ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.?
Sjedište tvrtke ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. je na adresi Polježice 18, Postira, Splitsko-dalmatinska županija.
Čime se bavi ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je rezanje, oblikovanje i obrada kamena (NKD 23.70.0).
Kada je osnovana tvrtka ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.?
Tvrtka ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. osnovana je 21. veljače 2023. i posluje 3 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka ALFRED PROJEKTIRANJE d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 51236738159.
Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji
- 007 MILETIĆ d.o.o.Solin
- 021 d.o.o.Split
- 101 DALMATINAC j.d.o.o.Split
- 10 MILES STUDIOS d.o.o.Split
- 123 TEHNIKA d.o.o.Split
- 17. PARTNERS d.o.o.Okrug Gornji
- 2003 TRUMBIĆ d.o.o.Komiža
- 212 COLLECTION d.o.o.Omiš
Tvrtke srodne djelatnosti
- 2M STAKLO DIZAJN j.d.o.o.Oblikovanje i obrada ravnog stakla
- 4 MOTION j.d.o.o. u stečajuRezanje, oblikovanje i obrada kamena
- ADRIA GRANITI NOVA d.o.o.Rezanje, oblikovanje i obrada kamena
- ADRIAKAMEN d.o.o.Rezanje, oblikovanje i obrada kamena
- ADRIA MRAMORI d.o.o.Rezanje, oblikovanje i obrada kamena
- A. G. EUROMONT d.o.o.Proizvodnja proizvoda od betona za građevinarstvo
- ALTO KRVAVICA d.o.o.Proizvodnja ostalih proizvoda od betona, cementa i gipsa
- ARARAT d.o.o.Rezanje, oblikovanje i obrada kamena