Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

AKI EVENTS j.d.o.o.

AKI EVENTS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge

AKI EVENTS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Zvekovac 27, Zvekovac (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 57343236749, a matični broj subjekta (MBS) 81385542. Osnovana je 26. srpnja 2021., što je prije 5 godina. Pretežita djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
57343236749
MBS
81385542
Sjedište
Zvekovac 27, Zvekovac
Status
Aktivna

Je li AKI EVENTS j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
AKI EVENTS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
Adresa
Zvekovac 27, Zvekovac
OIB
57343236749
MBS
81385542
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
AKI EVENTS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
Skraćeni naziv
AKI EVENTS j.d.o.o.
OIB
57343236749
Matični broj subjekta (MBS)
81385542
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Zvekovac 27, Zvekovac
Općina / grad
Dubrava
Županija
Zagrebačka županija
Datum osnivanja
26. srpnja 2021.
Temeljni kapital
2.000,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
akievents.2808@gmail.com

U općini ili gradu Dubrava u sudskom je registru upisano 105 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 33 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.30.0) u Zagrebačkoj županiji ima 165 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke AKI EVENTS j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

56.30.0 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića

Temeljni kapital

2.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 5. Posljednja izvještajna godina: 2025.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2025GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025.21. travnja 2026.
2024GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024.17. travnja 2025.
2023GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023.25. travnja 2024.
2022GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022.25. travnja 2023.
2021GFI-POD izvještajNe26. srpnja 2021. – 31. prosinca 2021.26. travnja 2022.

Statusni postupci i objave

  • Osnivački akt:

    Izjava o osnivanju jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću od 16. srpnja 2021. godine.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: akievents.2808@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki AKI EVENTS j.d.o.o.

Ima li AKI EVENTS j.d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 5. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke AKI EVENTS j.d.o.o.?

OIB tvrtke AKI EVENTS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge je 57343236749. Matični broj subjekta (MBS) je 81385542.

Gdje je sjedište tvrtke AKI EVENTS j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke AKI EVENTS j.d.o.o. je na adresi Zvekovac 27, Zvekovac, Zagrebačka županija.

Čime se bavi AKI EVENTS j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30.0).

Kada je osnovana tvrtka AKI EVENTS j.d.o.o.?

Tvrtka AKI EVENTS j.d.o.o. osnovana je 26. srpnja 2021. i posluje 5 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke AKI EVENTS j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.000,00 kn.

Je li tvrtka AKI EVENTS j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 57343236749.

Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti