Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

AGENA PROJEKT d.o.o.

AGENA PROJEKT d.o.o. za građenje i trgovinu

AGENA PROJEKT d.o.o. za građenje i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Svetice br. 2, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 63357179678, a matični broj subjekta (MBS) 80770881. Osnovana je 2. kolovoza 2011., što je prije 15 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
63357179678
MBS
80770881
Sjedište
Svetice br. 2, Zagreb
Status
Aktivna

Je li AGENA PROJEKT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
AGENA PROJEKT d.o.o. za građenje i trgovinu
Adresa
Svetice br. 2, Zagreb
OIB
63357179678
MBS
80770881
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
AGENA PROJEKT d.o.o. za građenje i trgovinu
Skraćeni naziv
AGENA PROJEKT d.o.o.
OIB
63357179678
Matični broj subjekta (MBS)
80770881
Matični broj (MB)
02787709
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Svetice br. 2, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
2. kolovoza 2011.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
goran.kupresak@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke AGENA PROJEKT d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 16 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
  2. nadzor nad gradnjom
  3. kupnja i prodaja robe
  4. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  5. zastupanje inozemnih tvrtki
  6. prekrcaj tereta i skladištenje robe
  7. promidžba (reklama i propaganda)
  8. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  9. posredovanje u prometu nekretninama
  10. poslovanje nekretninama
  11. turističke usluge u nautičkom turizmu
  12. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  13. ostale turističke usluge
  14. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  15. djelatnosti javnoga prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom cestovnom prometu
Prikaži još 1 predmeta poslovanja
  1. prijevoz za vlastite potrebe

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: goran.kupresak@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki AGENA PROJEKT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke AGENA PROJEKT d.o.o.?

OIB tvrtke AGENA PROJEKT d.o.o. za građenje i trgovinu je 63357179678. Matični broj subjekta (MBS) je 80770881.

Gdje je sjedište tvrtke AGENA PROJEKT d.o.o.?

Sjedište tvrtke AGENA PROJEKT d.o.o. je na adresi Svetice br. 2, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka AGENA PROJEKT d.o.o.?

Tvrtka AGENA PROJEKT d.o.o. osnovana je 2. kolovoza 2011. i posluje 15 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke AGENA PROJEKT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka AGENA PROJEKT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 63357179678.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu