Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.

AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost

AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Batomalj 48, Baška (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 97357381045, a matični broj subjekta (MBS) 40419628. Osnovana je 9. listopada 2020., što je prije 6 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
97357381045
MBS
40419628
Sjedište
Batomalj 48, Baška
Status
Aktivna

Je li AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Rijeci

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost
Adresa
Batomalj 48, Baška
OIB
97357381045
MBS
40419628
Trgovački sud
Trgovački sud u Rijeci
Temeljni kapital
2.650,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost
Skraćeni naziv
AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.
OIB
97357381045
Matični broj subjekta (MBS)
40419628
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Batomalj 48, Baška
Općina / grad
Baška
Županija
Primorsko-goranska županija
Datum osnivanja
9. listopada 2020.
Temeljni kapital
2.650,00 €
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
E-pošta iz registra
aesthetic.juranic@gmail.com

U općini ili gradu Baška u sudskom je registru upisano 88 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 68 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 2 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. plastična, rekonstrukcijska i estetska kirurgija
  2. ortopedije i traumatologije

Temeljni kapital

2.650,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: aesthetic.juranic@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.

Koji je OIB tvrtke AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.?

OIB tvrtke AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost je 97357381045. Matični broj subjekta (MBS) je 40419628.

Gdje je sjedište tvrtke AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.?

Sjedište tvrtke AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o. je na adresi Batomalj 48, Baška, Primorsko-goranska županija.

Kada je osnovana tvrtka AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.?

Tvrtka AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o. osnovana je 9. listopada 2020. i posluje 6 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.

Je li tvrtka AESTHETIC MEDICAL AND SURGICAL CENTER JURANIĆ d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 97357381045.

Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji