Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Adriatic Global Talents d.o.o.

Adriatic Global Talents društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje i savjetovanje

Adriatic Global Talents društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje i savjetovanje je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Veli Kijec 4, Omišalj (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 91467126242, a matični broj subjekta (MBS) 40384756. Osnovana je 14. veljače 2018., što je prije 8 godina. Pretežita djelatnost je djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje i ostalo ustupanje ljudskih resursa (NKD 78.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 3.000,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
91467126242
MBS
40384756
Sjedište
Veli Kijec 4, Omišalj
Status
Aktivna

Je li Adriatic Global Talents d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Rijeci

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Adriatic Global Talents društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje i savjetovanje
Adresa
Veli Kijec 4, Omišalj
OIB
91467126242
MBS
40384756
Trgovački sud
Trgovački sud u Rijeci
Temeljni kapital
3.000,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Adriatic Global Talents društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje i savjetovanje
Skraćeni naziv
Adriatic Global Talents d.o.o.
OIB
91467126242
Matični broj subjekta (MBS)
40384756
Matični broj (MB)
04865561
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Veli Kijec 4, Omišalj
Općina / grad
Omišalj
Županija
Primorsko-goranska županija
Datum osnivanja
14. veljače 2018.
Temeljni kapital
3.000,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
78.20.0 Djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje i ostalo ustupanje ljudskih resursa
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
E-pošta iz registra
franko.briski@gmail.com

U općini ili gradu Omišalj u sudskom je registru upisano 192 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 143 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 78.20.0) u Primorsko-goranskoj županiji ima 27 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Adriatic Global Talents d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

78.20.0 Djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje i ostalo ustupanje ljudskih resursa

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 6 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. posredovanje pri zapošljavanju
  2. profesionalno usmjeravanje
  3. obrazovanje radi povećanja zapošljivosti radne snage
  4. djelatnost istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
  5. djelatnost savjetovanja u vezi s upravljanjem
  6. djelatnost ustupanja radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova

Temeljni kapital

3.000,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: franko.briski@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Adriatic Global Talents d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Adriatic Global Talents d.o.o.?

OIB tvrtke Adriatic Global Talents društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje i savjetovanje je 91467126242. Matični broj subjekta (MBS) je 40384756.

Gdje je sjedište tvrtke Adriatic Global Talents d.o.o.?

Sjedište tvrtke Adriatic Global Talents d.o.o. je na adresi Veli Kijec 4, Omišalj, Primorsko-goranska županija.

Čime se bavi Adriatic Global Talents d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje i ostalo ustupanje ljudskih resursa (NKD 78.20.0). U sudski registar upisano je ukupno 6 predmeta poslovanja.

Kada je osnovana tvrtka Adriatic Global Talents d.o.o.?

Tvrtka Adriatic Global Talents d.o.o. osnovana je 14. veljače 2018. i posluje 8 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Adriatic Global Talents d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 3.000,00 €.

Je li tvrtka Adriatic Global Talents d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 91467126242.

Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti