Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.
ADRIA EUROPE PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za investicije
ADRIA EUROPE PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za investicije je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Stjepana Radića 59, Križovljan Radovečki (Varaždinska županija). OIB tvrtke je 51558735330, a matični broj subjekta (MBS) 70182320. Osnovana je 3. veljače 2021., što je prije 5 godina. Pretežita djelatnost je organizacija izvedbe projekata za zgrade (NKD 68.12.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.640,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 51558735330
- MBS
- 70182320
- Sjedište
- Ulica Stjepana Radića 59, Križovljan Radovečki
- Status
- Aktivna
Je li ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ADRIA EUROPE PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za investicije
- Adresa
- Ulica Stjepana Radića 59, Križovljan Radovečki
- OIB
- 51558735330
- MBS
- 70182320
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 2.640,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ADRIA EUROPE PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za investicije
- Skraćeni naziv
- ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.
- OIB
- 51558735330
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70182320
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Stjepana Radića 59, Križovljan Radovečki
- Općina / grad
- Cestica
- Županija
- Varaždinska županija
- Datum osnivanja
- 3. veljače 2021.
- Temeljni kapital
- 2.640,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 68.12.0 Organizacija izvedbe projekata za zgrade
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- info@adriaeuropegroup.com
U općini ili gradu Cestica u sudskom je registru upisano 153 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 97 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 68.12.0) u Varaždinskoj županiji ima 26 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
68.12.0 Organizacija izvedbe projekata za zgrade
Temeljni kapital
2.640,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 5. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 30. travnja 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 30. travnja 2025. |
| 2023 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 29. travnja 2024. |
| 2022 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 2. svibnja 2023. |
| 2021 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 20. listopada 2022. |
Statusni postupci i objave
Promjene temeljnog kapitala:
Temeljni kapital trgovačkog društva ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. usklađuje se sa Zakonom o izmjenama Zakona o trgovačkim društvima na način da se smanjuje s iznosa od 2.654,46 EUR, koji iznos se temeljem članka 389. i 390. Zakona o trgovačkim društvima zaokružuje na višekratnik broja 10,00 i iznosi 2
Osnivački akt:
Odlukom člana društva od 05.06.2023. Društveni ugovor ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. potpuni tekst od 18.09.2020. u cijelosti izmijenjen, na način da se usklađuje i preračunava iznos temeljnog kapitala i nominalni iznos poslovnih udjela u eure, te se u cijelosti mijenja novim potpunim tekstom Društveno
Osnivački akt:
Društveni ugovor od 18.09.2020.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info@adriaeuropegroup.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.
Ima li ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 5. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.?
OIB tvrtke ADRIA EUROPE PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za investicije je 51558735330. Matični broj subjekta (MBS) je 70182320.
Gdje je sjedište tvrtke ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.?
Sjedište tvrtke ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. je na adresi Ulica Stjepana Radića 59, Križovljan Radovečki, Varaždinska županija.
Čime se bavi ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je organizacija izvedbe projekata za zgrade (NKD 68.12.0).
Kada je osnovana tvrtka ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.?
Tvrtka ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. osnovana je 3. veljače 2021. i posluje 5 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.640,00 €.
Je li tvrtka ADRIA EUROPE PROJEKT d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 51558735330.
Druge tvrtke u Varaždinskoj županiji
- 07 GRADNJA j.d.o.o.Svibovec Podravski
- 10x d.o.o.Varaždin
- 11 SOLUTIONS j.d.o.o.Cestica
- 181 Media j.d.o.o.Jerovec
- 2D MONT d.o.o.Trnovec
- 2D STOLARSKE USLUGE d.o.o.Trnovec
- 2E d.o.o.Varaždin
- 2en usluge d.o.o.Bartolovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 100morska j.d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 108 P.R. d.o.o.Ostale djelatnosti poslovanja nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 11ts print real estate d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 123&BUY d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 13ica. d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 270 days d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 2ATD d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)