Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"
VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji" je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 06527142513, a matični broj subjekta (MBS) 70052520. Osnovana je 22. veljače 1993., što je prije 33 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 3. prosinca 2010..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 06527142513
- MBS
- 70052520
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji" pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"
- OIB
- 06527142513
- MBS
- 70052520
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"
- OIB
- 06527142513
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70052520
- Matični broj (MB)
- 00204765
- Datum osnivanja
- 22. veljače 1993.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2010.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | GFI-POD izvještaj | Ne | 4. siječnja 2010. – 26. listopada 2010. | 2. studenoga 2010. |
| 2010 | GFI-POD izvještaj | Ne | 4. siječnja 2010. – 4. siječnja 2010. | 6. travnja 2010. |
| 2009 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2009. – 31. prosinca 2009. | 25. ožujka 2010. |
| 2008 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2008. – 31. prosinca 2008. | 28. ožujka 2009. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 3. prosinca 2010..
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Česta pitanja o tvrtki VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"
Ima li VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji" predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2010. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"?
OIB tvrtke VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji" je 06527142513. Matični broj subjekta (MBS) je 70052520.
Kada je osnovana tvrtka VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji"?
Tvrtka VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji" osnovana je 22. veljače 1993. i posluje 33 godine.
Je li tvrtka VIVUS društvo za poduzetništvo, d.o.o. "u likvidaciji" aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 3. prosinca 2010.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 06527142513.