Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
VITA TRADE trgovina, d. o. o.
VITA TRADE trgovina, d. o. o. je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 71979915186, a matični broj subjekta (MBS) 40101579. Osnovana je 19. veljače 1993., što je prije 33 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 30. studenoga 2018..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 71979915186
- MBS
- 40101579
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li VITA TRADE trgovina, d. o. o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- VITA TRADE trgovina, d. o. o.
- OIB
- 71979915186
- MBS
- 40101579
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- VITA TRADE trgovina, d. o. o.
- OIB
- 71979915186
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40101579
- Matični broj (MB)
- 00262510
- Datum osnivanja
- 19. veljače 1993.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke VITA TRADE trgovina, d. o. o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 30. studenoga 2018..
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Česta pitanja o tvrtki VITA TRADE trgovina, d. o. o.
Koji je OIB tvrtke VITA TRADE trgovina, d. o. o.?
OIB tvrtke VITA TRADE trgovina, d. o. o. je 71979915186. Matični broj subjekta (MBS) je 40101579.
Kada je osnovana tvrtka VITA TRADE trgovina, d. o. o.?
Tvrtka VITA TRADE trgovina, d. o. o. osnovana je 19. veljače 1993. i posluje 33 godine.
Je li tvrtka VITA TRADE trgovina, d. o. o. aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 30. studenoga 2018.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 71979915186.