Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
VEZA OSAM d.o.o. za usluge
VEZA OSAM d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 71759332031, a matični broj subjekta (MBS) 80703204. Osnovana je 24. srpnja 2009., što je prije 17 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. rujna 2014..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 71759332031
- MBS
- 80703204
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li VEZA OSAM d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- VEZA OSAM d.o.o. za usluge
- OIB
- 71759332031
- MBS
- 80703204
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- VEZA OSAM d.o.o. za usluge
- OIB
- 71759332031
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80703204
- Matični broj (MB)
- 02541971
- Datum osnivanja
- 24. srpnja 2009.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke VEZA OSAM d.o.o. za usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. rujna 2014..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki VEZA OSAM d.o.o. za usluge
Koji je OIB tvrtke VEZA OSAM d.o.o. za usluge?
OIB tvrtke VEZA OSAM d.o.o. za usluge je 71759332031. Matični broj subjekta (MBS) je 80703204.
Kada je osnovana tvrtka VEZA OSAM d.o.o. za usluge?
Tvrtka VEZA OSAM d.o.o. za usluge osnovana je 24. srpnja 2009. i posluje 17 godina.
Je li tvrtka VEZA OSAM d.o.o. za usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. rujna 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 71759332031.