Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 27035978867, a matični broj subjekta (MBS) 80611589. Osnovana je 15. lipnja 2007., što je prije 19 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 29. studenoga 2019..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
27035978867
MBS
80611589
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
OIB
27035978867
MBS
80611589
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
OIB
27035978867
Matični broj subjekta (MBS)
80611589
Matični broj (MB)
02239671
Datum osnivanja
15. lipnja 2007.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 29. studenoga 2019..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

Koji je OIB tvrtke TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?

OIB tvrtke TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je 27035978867. Matični broj subjekta (MBS) je 80611589.

Kada je osnovana tvrtka TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?

Tvrtka TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju osnovana je 15. lipnja 2007. i posluje 19 godina.

Je li tvrtka TUS HORVAT d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 29. studenoga 2019.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 27035978867.