Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 89348991889, a matični broj subjekta (MBS) 30145552. Osnovana je 16. travnja 2014., što je prije 12 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2017..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
89348991889
MBS
30145552
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
OIB
89348991889
MBS
30145552
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
OIB
89348991889
Matični broj subjekta (MBS)
30145552
Datum osnivanja
16. travnja 2014.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2014.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2014GFI-POD izvještajNe16. travnja 2014. – 31. prosinca 2014.26. svibnja 2015.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2017..

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Česta pitanja o tvrtki TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju

Ima li TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2014. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?

OIB tvrtke TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je 89348991889. Matični broj subjekta (MBS) je 30145552.

Kada je osnovana tvrtka TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?

Tvrtka TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju osnovana je 16. travnja 2014. i posluje 12 godina.

Je li tvrtka TRANSKOP d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2017.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 89348991889.