Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju

TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 84015978829, a matični broj subjekta (MBS) 20029666. Osnovana je 31. ožujka 2000., što je prije 26 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 11. listopada 2012..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
84015978829
MBS
20029666
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju
OIB
84015978829
MBS
20029666
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju
OIB
84015978829
Matični broj subjekta (MBS)
20029666
Matični broj (MB)
01491270
Datum osnivanja
31. ožujka 2000.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 11. listopada 2012..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju

Koji je OIB tvrtke TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju?

OIB tvrtke TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju je 84015978829. Matični broj subjekta (MBS) je 20029666.

Kada je osnovana tvrtka TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju?

Tvrtka TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju osnovana je 31. ožujka 2000. i posluje 26 godina.

Je li tvrtka TiNG d.o.o. za trgovinu, zastupanje i proizvodnju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 11. listopada 2012.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 84015978829.