Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju

ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 29594875919, a matični broj subjekta (MBS) 30152226. Osnovana je 27. listopada 2014., što je prije 11 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. srpnja 2018..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
29594875919
MBS
30152226
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju
OIB
29594875919
MBS
30152226
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju
OIB
29594875919
Matični broj subjekta (MBS)
30152226
Datum osnivanja
27. listopada 2014.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. srpnja 2018..

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Česta pitanja o tvrtki ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju

Koji je OIB tvrtke ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju?

OIB tvrtke ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju je 29594875919. Matični broj subjekta (MBS) je 30152226.

Kada je osnovana tvrtka ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju?

Tvrtka ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju osnovana je 27. listopada 2014. i posluje 11 godina.

Je li tvrtka ŠTEBIH GRADNJA j.d.o.o. za tesarstvo u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. srpnja 2018.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 29594875919.