Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge

SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 03251845598, a matični broj subjekta (MBS) 60476250. Osnovana je 7. veljače 2024., što je prije 2 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 20. studenoga 2025..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
03251845598
MBS
60476250
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge
OIB
03251845598
MBS
60476250
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge
OIB
03251845598
Matični broj subjekta (MBS)
60476250
Datum osnivanja
7. veljače 2024.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 20. studenoga 2025..

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge

Koji je OIB tvrtke SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge?

OIB tvrtke SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge je 03251845598. Matični broj subjekta (MBS) je 60476250.

Kada je osnovana tvrtka SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge?

Tvrtka SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge osnovana je 7. veljače 2024. i posluje 2 godine.

Je li tvrtka SOCIALIZER d.o.o. za promidžbu i usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 20. studenoga 2025.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 03251845598.