Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge

ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 74482835084, a matični broj subjekta (MBS) 60146758. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 29. studenoga 2012..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
74482835084
MBS
60146758
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Dubrovniku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge
OIB
74482835084
MBS
60146758
Trgovački sud
Trgovački sud u Dubrovniku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge
OIB
74482835084
Matični broj subjekta (MBS)
60146758
Matični broj (MB)
00482943
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Dubrovniku

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 29. studenoga 2012..

Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.

Česta pitanja o tvrtki ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge

Koji je OIB tvrtke ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge?

OIB tvrtke ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge je 74482835084. Matični broj subjekta (MBS) je 60146758.

Je li tvrtka ŠKEGRO d.o.o za trgovinu i usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 29. studenoga 2012.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 74482835084.