Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge

SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 79964638971, a matični broj subjekta (MBS) 60357698. Osnovana je 27. siječnja 2017., što je prije 9 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 17. svibnja 2021..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
79964638971
MBS
60357698
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge
OIB
79964638971
MBS
60357698
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge
OIB
79964638971
Matični broj subjekta (MBS)
60357698
Matični broj (MB)
04665252
Datum osnivanja
27. siječnja 2017.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 17. svibnja 2021..

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge

Koji je OIB tvrtke SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge je 79964638971. Matični broj subjekta (MBS) je 60357698.

Kada je osnovana tvrtka SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge?

Tvrtka SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge osnovana je 27. siječnja 2017. i posluje 9 godina.

Je li tvrtka SILVER SERVICE TEAM d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 17. svibnja 2021.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 79964638971.