Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge
Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 69014904961, a matični broj subjekta (MBS) 81677456. Osnovana je 8. listopada 2025., što je prije 1 godinu. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 12. svibnja 2026..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 69014904961
- MBS
- 81677456
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge
- OIB
- 69014904961
- MBS
- 81677456
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge
- OIB
- 69014904961
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81677456
- Datum osnivanja
- 8. listopada 2025.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 12. svibnja 2026..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge
Koji je OIB tvrtke Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge?
OIB tvrtke Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge je 69014904961. Matični broj subjekta (MBS) je 81677456.
Kada je osnovana tvrtka Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge?
Tvrtka Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge osnovana je 8. listopada 2025. i posluje 1 godinu.
Je li tvrtka Sedam kilometara j.d.o.o. za usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 12. svibnja 2026.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 69014904961.