Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge
ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 35783929814, a matični broj subjekta (MBS) 80397473. Osnovana je 10. srpnja 2001., što je prije 25 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 18. srpnja 2012..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 35783929814
- MBS
- 80397473
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge
- OIB
- 35783929814
- MBS
- 80397473
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge
- OIB
- 35783929814
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80397473
- Matični broj (MB)
- 01566024
- Datum osnivanja
- 10. srpnja 2001.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 18. srpnja 2012..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge
Koji je OIB tvrtke ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge?
OIB tvrtke ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge je 35783929814. Matični broj subjekta (MBS) je 80397473.
Kada je osnovana tvrtka ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge?
Tvrtka ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge osnovana je 10. srpnja 2001. i posluje 25 godina.
Je li tvrtka ROZMAN d.o.o. za trgovinu i usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 18. srpnja 2012.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 35783929814.