Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju

MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. za savjetovanje u stečaju

MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. za savjetovanje u stečaju je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Velenjska ulica 8 A, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 28704623845, a matični broj subjekta (MBS) 81299892. Osnovana je 24. veljače 2020., što je prije 6 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. U sudskom registru upisan je postupak: stečaj.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
28704623845
MBS
81299892
Sjedište
Velenjska ulica 8 A, Zagreb
Status
Stečaj

Je li MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Stečaj

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Stečaj

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. za savjetovanje u stečaju
Adresa
Velenjska ulica 8 A, Zagreb
OIB
28704623845
MBS
81299892
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.650,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. za savjetovanje u stečaju
Skraćeni naziv
MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju
OIB
28704623845
Matični broj subjekta (MBS)
81299892
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Velenjska ulica 8 A, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
24. veljače 2020.
Temeljni kapital
2.650,00 €
Status
Stečaj
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
mbk.savjetovanje@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Temeljni kapital

2.650,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Stečaj

U sudskom registru upisan je postupak: stečaj.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: mbk.savjetovanje@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju

Koji je OIB tvrtke MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju?

OIB tvrtke MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. za savjetovanje u stečaju je 28704623845. Matični broj subjekta (MBS) je 81299892.

Gdje je sjedište tvrtke MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju?

Sjedište tvrtke MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju je na adresi Velenjska ulica 8 A, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju?

Tvrtka MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju osnovana je 24. veljače 2020. i posluje 6 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.

Je li tvrtka MBK RASPUDIĆ CONSULTING d.o.o. u stečaju aktivna?

U sudskom registru upisan je postupak: stečaj. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 28704623845.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu