Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

MALA PALMA j.d.o.o. za usluge

MALA PALMA j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 30743202996, a matični broj subjekta (MBS) 110130365. Osnovana je 1. kolovoza 2023., što je prije 3 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 21. veljače 2025..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
30743202996
MBS
110130365
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li MALA PALMA j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
MALA PALMA j.d.o.o. za usluge
OIB
30743202996
MBS
110130365
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
MALA PALMA j.d.o.o. za usluge
OIB
30743202996
Matični broj subjekta (MBS)
110130365
Datum osnivanja
1. kolovoza 2023.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke MALA PALMA j.d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2023.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2023GFI-POD izvještajNe1. kolovoza 2023. – 31. prosinca 2023.11. travnja 2024.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 21. veljače 2025..

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Česta pitanja o tvrtki MALA PALMA j.d.o.o. za usluge

Ima li MALA PALMA j.d.o.o. za usluge predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2023. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke MALA PALMA j.d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke MALA PALMA j.d.o.o. za usluge je 30743202996. Matični broj subjekta (MBS) je 110130365.

Kada je osnovana tvrtka MALA PALMA j.d.o.o. za usluge?

Tvrtka MALA PALMA j.d.o.o. za usluge osnovana je 1. kolovoza 2023. i posluje 3 godine.

Je li tvrtka MALA PALMA j.d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 21. veljače 2025.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 30743202996.