Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju

HGE-SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge u stečaju

HGE-SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge u stečaju je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Radnička ulica 2 C, Novoselec (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 58419163675, a matični broj subjekta (MBS) 81285289. Osnovana je 3. prosinca 2019., što je prije 6 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: stečaj.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
58419163675
MBS
81285289
Sjedište
Radnička ulica 2 C, Novoselec
Status
Stečaj

Je li HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Stečaj

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Stečaj

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
HGE-SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge u stečaju
Adresa
Radnička ulica 2 C, Novoselec
OIB
58419163675
MBS
81285289
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
HGE-SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge u stečaju
Skraćeni naziv
HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju
OIB
58419163675
Matični broj subjekta (MBS)
81285289
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Radnička ulica 2 C, Novoselec
Općina / grad
Križ
Županija
Zagrebačka županija
Datum osnivanja
3. prosinca 2019.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Stečaj
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
miso@hges.hr

U općini ili gradu Križ u sudskom je registru upisano 219 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 93 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 38 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  2. energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  3. stručni poslovi prostornog uređenja
  4. djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
  5. djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
  6. djelatnost upravljanja projektom gradnje
  7. djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
  8. istraživanje i eksploatacija mineralnih sirovina
  9. izrada projekta građenja rudarskih objekata i postrojenja
  10. građenje ili izvođenje pojedinih radove na rudarskim objektima i postrojenjima
  11. prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
  12. djelatnost prijevoza otpada
  13. gospodarenje otpadom
  14. poslovi ovjeravanja zakonitih mjerila i/ili poslove pripreme zakonitih mjerila za ovjeravanje
  15. stručni poslovi zaštite okoliša
Prikaži još 23 predmeta poslovanja
  1. provođenje osposobljavanja sudionika i pripadnika operativnih snaga sustava civilne zaštite
  2. djelatnost obavljanja stručnih poslova u području zaštite i spašavanj
  3. ispitivanje plinskih instalacija
  4. gospodarsko korištenje prirodnih dobara
  5. organiziranje sajmova, strukovnih tečajeva, seminara i konferencija
  6. popravak i održavanje računala i elektroničke opreme i uređaja
  7. istraživanje i razvoj iz područja geofizike i geologije
  8. projektiranje i razvoj obnovljivih izvora energije
  9. poslovi zaštite na radu
  10. kupnja i prodaja robe
  11. pružanje usluga u trgovini
  12. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  13. zastupanje inozemnih tvrtki
  14. usluge informacijskog društva
  15. promidžba (reklama i propaganda)
  16. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  17. računalne i srodne djelatnosti
  18. izmjera dubina mora
  19. marinska geodezija
  20. snimanje objekata u priobalju i moru
  21. snimanje objekata na morskom dnu i podmorju
  22. geologija i geofizika mora
  23. oceanologija

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Stečaj

U sudskom registru upisan je postupak: stečaj.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: miso@hges.hr

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju

Koji je OIB tvrtke HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju?

OIB tvrtke HGE-SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge u stečaju je 58419163675. Matični broj subjekta (MBS) je 81285289.

Gdje je sjedište tvrtke HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju?

Sjedište tvrtke HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju je na adresi Radnička ulica 2 C, Novoselec, Zagrebačka županija.

Kada je osnovana tvrtka HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju?

Tvrtka HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju osnovana je 3. prosinca 2019. i posluje 6 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka HGE-SOLUTIONS j.d.o.o. u stečaju aktivna?

U sudskom registru upisan je postupak: stečaj. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 58419163675.

Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji