Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA

DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 22890797377, a matični broj subjekta (MBS) 30070454. Osnovana je 13. lipnja 2001., što je prije 25 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 14. ožujka 2011..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
22890797377
MBS
30070454
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA
OIB
22890797377
MBS
30070454
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA
OIB
22890797377
Matični broj subjekta (MBS)
30070454
Matični broj (MB)
01572652
Datum osnivanja
13. lipnja 2001.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 14. ožujka 2011..

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Česta pitanja o tvrtki DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA

Koji je OIB tvrtke DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA?

OIB tvrtke DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA je 22890797377. Matični broj subjekta (MBS) je 30070454.

Kada je osnovana tvrtka DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA?

Tvrtka DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA osnovana je 13. lipnja 2001. i posluje 25 godina.

Je li tvrtka DRŽAVNA ERGELA LIPICANACA aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 14. ožujka 2011.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 22890797377.