Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
DORMIA d.o.o. turistička agencija
DORMIA d.o.o. turistička agencija je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 43555080112, a matični broj subjekta (MBS) 60265897. Osnovana je 15. studenoga 2010., što je prije 15 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 23. veljače 2017..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 43555080112
- MBS
- 60265897
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li DORMIA d.o.o. turistička agencija pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- DORMIA d.o.o. turistička agencija
- OIB
- 43555080112
- MBS
- 60265897
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- DORMIA d.o.o. turistička agencija
- OIB
- 43555080112
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60265897
- Matični broj (MB)
- 02705664
- Datum osnivanja
- 15. studenoga 2010.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke DORMIA d.o.o. turistička agencija
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 23. veljače 2017..
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Česta pitanja o tvrtki DORMIA d.o.o. turistička agencija
Koji je OIB tvrtke DORMIA d.o.o. turistička agencija?
OIB tvrtke DORMIA d.o.o. turistička agencija je 43555080112. Matični broj subjekta (MBS) je 60265897.
Kada je osnovana tvrtka DORMIA d.o.o. turistička agencija?
Tvrtka DORMIA d.o.o. turistička agencija osnovana je 15. studenoga 2010. i posluje 15 godina.
Je li tvrtka DORMIA d.o.o. turistička agencija aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 23. veljače 2017.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 43555080112.