Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge
DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 25461983398, a matični broj subjekta (MBS) 110137081. Osnovana je 16. veljače 2024., što je prije 2 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 19. studenoga 2025..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 25461983398
- MBS
- 110137081
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge
- OIB
- 25461983398
- MBS
- 110137081
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge
- OIB
- 25461983398
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110137081
- Datum osnivanja
- 16. veljače 2024.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2024.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 28. travnja 2025. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 19. studenoga 2025..
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Česta pitanja o tvrtki DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge
Ima li DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2024. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge?
OIB tvrtke DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge je 25461983398. Matični broj subjekta (MBS) je 110137081.
Kada je osnovana tvrtka DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge?
Tvrtka DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge osnovana je 16. veljače 2024. i posluje 2 godine.
Je li tvrtka DIGITAL MEDIA FILM j.d.o.o. za usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 19. studenoga 2025.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 25461983398.