Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju

CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 24930886821, a matični broj subjekta (MBS) 40468216. Osnovana je 23. travnja 2024., što je prije 2 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. srpnja 2026..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
24930886821
MBS
40468216
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Rijeci

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju
OIB
24930886821
MBS
40468216
Trgovački sud
Trgovački sud u Rijeci
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju
OIB
24930886821
Matični broj subjekta (MBS)
40468216
Datum osnivanja
23. travnja 2024.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. srpnja 2026..

Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.

Česta pitanja o tvrtki CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju

Koji je OIB tvrtke CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju?

OIB tvrtke CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju je 24930886821. Matični broj subjekta (MBS) je 40468216.

Kada je osnovana tvrtka CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju?

Tvrtka CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju osnovana je 23. travnja 2024. i posluje 2 godine.

Je li tvrtka CVIKO j.d.o.o. za usluge u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. srpnja 2026.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 24930886821.