Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge

BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 76714863252, a matični broj subjekta (MBS) 80912116. Osnovana je 12. svibnja 2014., što je prije 12 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 26. listopada 2018..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
76714863252
MBS
80912116
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge
OIB
76714863252
MBS
80912116
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge
OIB
76714863252
Matični broj subjekta (MBS)
80912116
Datum osnivanja
12. svibnja 2014.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 26. listopada 2018..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge

Koji je OIB tvrtke BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge je 76714863252. Matični broj subjekta (MBS) je 80912116.

Kada je osnovana tvrtka BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge?

Tvrtka BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge osnovana je 12. svibnja 2014. i posluje 12 godina.

Je li tvrtka BOA STRATOS j.d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 26. listopada 2018.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 76714863252.