Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

BAJNICE d.o.o. za turizam

BAJNICE d.o.o. za turizam je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 12593186125, a matični broj subjekta (MBS) 60253890. Osnovana je 29. travnja 2009., što je prije 17 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 2. prosinca 2014..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
12593186125
MBS
60253890
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li BAJNICE d.o.o. za turizam pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
BAJNICE d.o.o. za turizam
OIB
12593186125
MBS
60253890
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
BAJNICE d.o.o. za turizam
OIB
12593186125
Matični broj subjekta (MBS)
60253890
Datum osnivanja
29. travnja 2009.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke BAJNICE d.o.o. za turizam

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 2. prosinca 2014..

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki BAJNICE d.o.o. za turizam

Koji je OIB tvrtke BAJNICE d.o.o. za turizam?

OIB tvrtke BAJNICE d.o.o. za turizam je 12593186125. Matični broj subjekta (MBS) je 60253890.

Kada je osnovana tvrtka BAJNICE d.o.o. za turizam?

Tvrtka BAJNICE d.o.o. za turizam osnovana je 29. travnja 2009. i posluje 17 godina.

Je li tvrtka BAJNICE d.o.o. za turizam aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 2. prosinca 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 12593186125.