Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"

ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju" je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 00271485173, a matični broj subjekta (MBS) 90009007. Osnovana je 12. svibnja 2004., što je prije 22 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 20. studenoga 2013..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
00271485173
MBS
90009007
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju" pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Dubrovniku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"
OIB
00271485173
MBS
90009007
Trgovački sud
Trgovački sud u Dubrovniku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"
OIB
00271485173
Matični broj subjekta (MBS)
90009007
Matični broj (MB)
01831259
Datum osnivanja
12. svibnja 2004.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Dubrovniku

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 20. studenoga 2013..

Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.

Česta pitanja o tvrtki ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"

Koji je OIB tvrtke ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"?

OIB tvrtke ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju" je 00271485173. Matični broj subjekta (MBS) je 90009007.

Kada je osnovana tvrtka ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju"?

Tvrtka ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju" osnovana je 12. svibnja 2004. i posluje 22 godine.

Je li tvrtka ASTER d.o.o. putnička agencija - "u stečaju" aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 20. studenoga 2013.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 00271485173.