Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.
ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o. je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 02087523978, a matični broj subjekta (MBS) 40237446. Osnovana je 13. travnja 2007., što je prije 19 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. ožujka 2014..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 02087523978
- MBS
- 40237446
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.
- OIB
- 02087523978
- MBS
- 40237446
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.
- OIB
- 02087523978
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40237446
- Matični broj (MB)
- 02211297
- Datum osnivanja
- 13. travnja 2007.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2008.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | Izjava o neaktivnosti | Ne | 1. siječnja 2008. – 31. prosinca 2008. | 31. ožujka 2009. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. ožujka 2014..
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Česta pitanja o tvrtki ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.
Ima li ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2008. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.?
OIB tvrtke ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o. je 02087523978. Matični broj subjekta (MBS) je 40237446.
Kada je osnovana tvrtka ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o.?
Tvrtka ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o. osnovana je 13. travnja 2007. i posluje 19 godina.
Je li tvrtka ARKADIJA za promet nekretninama i usluge d. o. o. aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. ožujka 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 02087523978.