Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje

ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 30636741585, a matični broj subjekta (MBS) 110057602. Osnovana je 26. siječnja 2016., što je prije 10 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 8. prosinca 2022..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
30636741585
MBS
110057602
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje
OIB
30636741585
MBS
110057602
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje
OIB
30636741585
Matični broj subjekta (MBS)
110057602
Matični broj (MB)
04490363
Datum osnivanja
26. siječnja 2016.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2017.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2017GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017.29. ožujka 2018.
2016GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016.6. travnja 2017.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 8. prosinca 2022..

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Česta pitanja o tvrtki ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje

Ima li ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2017. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje?

OIB tvrtke ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje je 30636741585. Matični broj subjekta (MBS) je 110057602.

Kada je osnovana tvrtka ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje?

Tvrtka ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje osnovana je 26. siječnja 2016. i posluje 10 godina.

Je li tvrtka ARGER ZADAR j.d.o.o. salon za uljepšavanje aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 8. prosinca 2022.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 30636741585.