Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom

ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 89503695699, a matični broj subjekta (MBS) 81042511. Osnovana je 20. srpnja 2016., što je prije 10 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. listopada 2021..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
89503695699
MBS
81042511
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom
OIB
89503695699
MBS
81042511
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom
OIB
89503695699
Matični broj subjekta (MBS)
81042511
Matični broj (MB)
04580753
Datum osnivanja
20. srpnja 2016.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. listopada 2021..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom

Koji je OIB tvrtke ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom?

OIB tvrtke ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom je 89503695699. Matični broj subjekta (MBS) je 81042511.

Kada je osnovana tvrtka ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom?

Tvrtka ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom osnovana je 20. srpnja 2016. i posluje 10 godina.

Je li tvrtka ANDRO-METALI d.o.o. za gospodarenje otpadom aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. listopada 2021.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 89503695699.