Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 59631788820, a matični broj subjekta (MBS) 60123012. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 7. veljače 2020..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
59631788820
MBS
60123012
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
OIB
59631788820
MBS
60123012
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
OIB
59631788820
Matični broj subjekta (MBS)
60123012
Matični broj (MB)
00625353
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 12. Posljednja izvještajna godina: 2020.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2020GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2020. – 7. veljače 2020.7. svibnja 2020.
2019GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019.7. svibnja 2020.
2018GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2018.7. svibnja 2020.
2017GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017.7. svibnja 2020.
2016GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016.30. lipnja 2017.
2015GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2015. – 31. prosinca 2015.30. lipnja 2016.
2014GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2014. – 31. prosinca 2014.30. lipnja 2015.
2013GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2013. – 31. prosinca 2013.30. lipnja 2014.
2012GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2012. – 31. prosinca 2012.27. lipnja 2013.
2011GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2011. – 31. prosinca 2011.24. svibnja 2012.
2010GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2010. – 31. prosinca 2010.24. svibnja 2012.
2009GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2009. – 31. prosinca 2009.24. svibnja 2012.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 7. veljače 2020..

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Ima li ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 12. Posljednja izvještajna godina: 2020. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu?

OIB tvrtke ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu je 59631788820. Matični broj subjekta (MBS) je 60123012.

Je li tvrtka ADRIATIC PEYCO TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 7. veljače 2020.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 59631788820.